ХТО МИ

Громадська організація "ТЕАТР-СТУДІЯ "ПІГМАЛІОН" - це об'єднання людей

НАША МІСІЯ

Розвиток театрального мистецтва і драматургії, збереження національних та культурних цінностей

НАШІ ЦІЛІ

Навчання акторської майстерності, співпраця з митцями і національними товариствами, створення та популяризація культурного продукту

Богдан Самойлов

Богдан Самойлов – директор, режиссер, засновник громадської організації «Театр-студія «Пігмаліон». Має багаторічний досвід у театральній справі та режесурі. У Театрі-студії «Пігмаліон» Богдан Самойлов ставить вистави різних жанрів та для різних аудиторій, створює театральні та мистецькі перформенси, літературно-мистецькі проекти, проводить тренінги з акторської майстерності та ораторського мистецтва.

Анна Кулькова

Анна Кулькова – PR-директорка, сценарист, співзасновниця громадської організації «Театр-студія «Пігмаліон». Тренерка з теле- та радіожурналістики, письменництва, ораторського мистецтва. У Театрі-студії «Пігмаліон» Анна Кулькова пише авторські сценарії до вистав та перформансів, створює сценарії за мотивами літературних творів та фільмів, займається коммунікацією зі ЗМІ, національно-культурними товариствами, ГО та закладами освіти і культури, аудиторією. Анна Кулькова за фахом журналіст та редактор-видавець. Має багаторічний досвід роботи у різних видах ЗМІ, в тому числі на телебаченні та радіо. Анна входить до складу Національної спілки журналістів України та Літературного об’єднання ім. М. Гайдабури.

Акторський склад

У нашому театрі є талановиті танцюристи, вокалісти, музиканти, письменники, мовні консультанти з національно-культурних товариств. Також ми маємо  музичний колектив, який  виконує  пісні різними мовами світу, в тому числі  авторські. Актори нашого колективу – це артисти, які вже мають досвід гри в різних молодіжних та волонтерських театрах, а також новачки, які виявили бажання приєднатися та стати частиною нашої  мистецької формації. Склад  нашого театру постійно поповнюється.

Наша співпраця

Ми співпрацюємо з  українськими письменниками, артистами Запорізької обласної філармонії, центром мистецтв «Арт-простір», центром «Національних культур «Сузір’я», Запорізьким обласним художнім музеєм, Польським національно-культурним товариством «Radość», Запорізьким міським товариством німців «Wiedergeburt», грецького товариства «Нelios», а також засобами масової інформації. Ми також відкриті до нових творчих проектів з музичними, театральними та хореографічними колективами, артистами, письменниками, музикантами, фотографами, художниками та майстрами різних народних мистецтв.