Богдан Самойлов

Богдан Самойлов – директор, режисер. За фахом програміст, має довід в IT-розробці сайтів.

Досвід режесури та гри в інших аматорських театрах – 5 років. У Театрі-студії «Пігмаліон» Богдан Самойлов поставив чотири вистави, три з яких – це грантові проекти. Також він створює театральні перформенси та  літературно-мистецькі проекти, проводить тренінги з акторської майстерності та ораторського мистецтва.

Анна Кулькова

Анна Кулькова – PR-директорка, сценарист. За фахом журналіст та редактор-видавець. Має багаторічний досвід роботи у різних видах ЗМІ, в тому числі на телебаченні та радіо. Анна Кулькова входить до складу Національної спілки журналістів України та  Літературного об’єднання ім. М. Гайдабури, тренерка з теле- та радіожурналістики, письменництва.  

Акторський склад

У нашому театрі є талановиті танцюристи, вокалісти, музиканти, письменники, мовні консультанти з національно-культурних товариств.

Також ми маємо  музичний колектив, який  виконує  пісні різними мовами світу, в тому числі  авторські.

Актори нашого колективу – це артисти, які вже мають досвід гри в різних молодіжних та волонтерських театрах, а також новачки, які виявили бажання приєднатися та стати частиною нашої  мистецької формації. Склад  нашого театру постійно поповнюється.

Наша співпраця

Ми співпрацюємо з  українськими письменниками, артистами Запорізької обласної філармонії, центром мистецтв «Арт-простір», центром «Національних культур «Сузір’я», Запорізьким обласним художнім музеєм, Польським національно-культурним товариством «Radość», Запорізьким міським товариством німців «Wiedergeburt», грецького товариства «Нelios», а також засобами масової інформації.

Ми також відкриті до нових творчих проектів з музичними, театральними та хореографічними колективами, артистами, письменниками, музикантами, фотографами, художниками та майстрами різних народних мистецтв.