Девід Лінч: Життя в мистецтві (2016)

Девід Лінч: Життя в мистецтві (2016)

Дуже особистий монолог легендарного візіонера Девіда Лінча про ідилічне дитинство, тривожні студентські роки і пошук свого шляху в мистецтві. У художній майстерні, серед дивних об’єктів і сигаретного диму творець «Твін Пікса», «Малхолланд Драйв» і «Синього оксамиту» описує гіпнотичні картини зі свого минулого, які розкриваються як сцени з його фільмів. Божевільні тіні і химерні людяні образи виявляються і згасають, що відбиваються в уяві Лінча – художника, музиканта і самого таємничого режисера світового кіно.
Доречі, Газета «Гардіан» назвала Девіда Лінча «найважливішим кінорежисером нинішньої епохи». Портал AllMovie – «людиною Відродження в сучасному американському кінематографі», а успіх його фільмів приніс йому титул Першого популярного сюрреаліста.

Український трейлер ДЕВІД ЛІНЧ: ЖИТТЯ В МИСТЕЦТВІ

Посилання:

Події

Театр-студія «Пігмаліон» презентував перформанс  «І знову серпень»

Театр-студія «Пігмаліон» презентував перформанс  «І знову серпень». Ми підготували новий перформанс за новелою запорізької письменниці Ганни Лупинос.

Театр-студія “Пігмаліон” в інтернаті зіграв інтеграційну виставу

Театр-студія "Пігмаліон" в інтернаті зіграв інтеграційну виставу. Ми знову повернулися до малечі загольноосвітньої санаторної школи-інтернату № 7.