Хореограф мюзиклів "Кішки" і "Привид опери» померла в 92 роки

Хореограф мюзиклів "Кішки" і "Привид опери» померла в 92 роки

У лікарні Прінсес Грейс в Лондоні померла Джилліан Лінн – британський хореограф-постановник мюзиклів “Кішки” і “Привид опери». Як повідомила BBC з посиланням на її чоловіка актора Пітера Ленда, Лінн померла у віці 92 років.

Джилліан Лінн почала кар’єру балерини в театрі «Седлерс-Уеллс» в 16 років. У 1950-х вона стала займатися постановкою мюзиклів на телебаченні. На рахунку хореографа – більше 60 постановок в театрах Лондона і на Бродвеї.

Мюзикли «Кішки» (1981) і «Привид опери» (1986) Джилліан Лінн поставила у співпраці з композитором Ендрю Ллойд Уеббером. Як повідомляє BBC, Лінн двічі за свою кар’єру отримувала Премію Лоуренса Олів’є, а також була удостоєна нагороди Британської академії кіно і телевізійних мистецтв за телевізійну танцювальну постановку «Проста людина» (1987).

У 2018 році Новому театру в Лондоні було присвоєно ім’я Джилліан Лінн. За інформацією BBC, це перше місце в лондонському Вест-Енді, назване на честь жінки, яка не належить до королівської сім’ї Велікобоітаніі.

CATS - JSFJC - Gillian Lynne vs Andy Blankenbuehler's choreography

Посилання:

Події

Мистецький захід до Дня Польської конституції

День конституції – особливе свято для поляків. Наш театр завжди підтримує мультикультурні з’язки та з радістю пропагує, окрім української також культуру та мову різних національних спільнот, в тому числі польську...