П'ять професійних навичок справжнього актора

П'ять професійних навичок справжнього актора

Починайте кар’єру правильно. У цій невеликій статті ви знайдете трохи корисної інформації про те, як почати зніматися в кіно або грати в театрі. Намагайтеся дотримуватися цих простих правил, і заробите собі репутацію професіонала.

1. Будьте пунктуальними

Прослуховування, репетиції, виступи, зйомки – все це невід’ємні складові вашого графіка. І якщо щось заплановано рівно на 14:00, це повинно відбутися саме о 14:00. Запізнення не тільки приносять погану славу, найгірше те, що вони дратують інших людей. Якщо ви не встигнете на прослуховування, в голову режисера може прокрастися дуже не приємна для вас думка: «А якщо він мене підведе, коли справа дійде до цієї роботи?».

Запам’ятайте, коли ви спізнюєтесь, ви витрачаєте чужий час і гроші. А як можна знятися в кіно при такому ставленні? Будьте готові до того, що на вас будуть кричати і можливо навіть звільнять. Будьте професіоналом.

2. Сконцентруйтеся на своїй роботі і не заважайте іншим

Якщо ви запитаєте будь-якого актора: як знятися в кіно, так щоб все вийшло добре? ». Серед іншого, він скаже вам про це правило. Під час роботи, думайте тільки про роботу. Іншими словами, забудьте про веселощі і гучной балачки з друзями. Ви повинні повністю сфокусуватися на роботі, особливо на репетиціях, зйомках і т.д. Втім, навіть якщо ви і не зайняті в якийсь момент, не заважайте іншим працювати. Під час перерв намагайтеся йти куди-небудь подалі від тих, хто ще працює. Коли у акторів перерва, у решти знімальної бригади тільки починається робота: треба ж виправити всілякі технічні проблеми поки є час. Поважайте своїх колег і людей, які працюють поруч з вами.

3. Слідкуйте за собою

Акторові постійно доводиться тісно спілкуватися з великою кількістю людей. Доречі, ця обставина зобов’язує дотримуватися деяких правил пристойності і гарного тону. Ви повинні виглядати охайно і добре пахнути. Це означає своєчасно і регулярно приймати душ, користуватися дезодорантом і чистити зуби.

Це актуально навіть в тому випадку, якщо ви вживатися в нову роль бродяги, який повинен відповідно пахнути і виглядати. Запам’ятайте, якщо з вами буде неприємно працювати, це дуже скоро відобразиться на вашій кар’єрі. Як можна знятися в кіно, якщо ви, вибачте, погано пахнете?

4. Намагайтеся висипатися

Не залежно від того, чи збираєтеся ви працювати на телебаченні, зніматися в серіалах або фільмах, грати в театрі – у вас не повинно бути нестача сну. Ви просто не зможете викластися на 100%, будучи втомленими і сонними. До речі, вам крупно поталанило, якщо ви є «жайворонком», бо робота на телебаченні не для тих хто любить поспати. Вам доведеться бути готовим до роботи вже з раннього ранку, так що вставати вам доведеться близько 5:00. Втім, якщо ви актор театру, то зможете вставати близько 10 години, тому що вам доведеться працювати до пізньої ночі. Як би там не було, постарайтеся виробити свій власний графік роботи та відпочинку і будьте завжди в формі.

5. Не сумуйте

На знімальному майданчику кожен працює на повну потужність своїх можливостей, багатьом доводиться працювати багато і багато часу, щоб все підготувати своєчасно. Ніхто не любить людей, які в такій обстановці постійно скаржаться на всілякі дрібниці. Намагайтеся триматися невимушено, будьте люб’язні і ввічливі з усіма. Ви приходите на знімальний майданчик, щоб виконувати свою роботу. Але ніхто не ідеальний і всім однаково важко.

Події

Театр-студія «Пігмаліон» презентував перформанс  «І знову серпень»

Театр-студія «Пігмаліон» презентував перформанс  «І знову серпень». Ми підготували новий перформанс за новелою запорізької письменниці Ганни Лупинос.

Театр-студія “Пігмаліон” в інтернаті зіграв інтеграційну виставу

Театр-студія "Пігмаліон" в інтернаті зіграв інтеграційну виставу. Ми знову повернулися до малечі загольноосвітньої санаторної школи-інтернату № 7.