Поради по розтяжці

Поради по розтяжці

1. Контролюйте дихання. Глибоке, спокійне і рівномірне дихання низом живота дозволяє досягти глибокого розслаблення. В процесі розтяжки неминуче виникають неприємні відчуття або навіть біль. Глибоке дихання дозволить вам контролювати больові відчуття. Це важливе вміння, необхідне в подальшій практиці. Не кидайте дихання «на самоплив», – постійно думайте про нього і керуйте їм. Якщо вам стало боляче, – не затримуйте дихання, дихайте ще більш глибше.
Результат не змусить себе чекати.

2. Не форсуйте. Зайве намагання скоріше шкодить, ніж допомагає. Спроби сісти на шпагат в «стислі терміни» можуть призвести до травм. Спробуйте тягнутися як би граючи, трохи несерйозно. Просте відношення до такій складній справі як розтяжка може сильно допомогти вам. Краще просунуться вперед лише на волосок, ніж отримати травму і бути відкинутим назад.

3. Перебувайте в спокої. Больові відчуття при розтяжці неминучі. Постарайтеся не випромінювати негативні емоції, не дивлячись на біль. Посміхайтеся, або просто закрийте очі і уявіть який-небудь гарний краєвид. Слідкуйте за вашими емоціями і виразом обличчя. Позитивні емоції допомагають перебувати в стані розслаблення і внутрішнього спокою, негативні перешкоджають досягненню розслаблення.

4. Використовуйте плавні і повільні рухи. Це збереже вас від травм і необхідності починати все спочатку.

5. Відмовтеся від «пружних» рухів. Досягнувши поточнї межі, залишіться нерухомим в цьому положенні. Постарайтеся розслабитися ще глибше. Через деякий час обов’язково з’явиться невеличкий «люфт». Пружні рухи викликають напругу і опір м’язів, тому краще їх не використовувати. Це особливо важливо, якщо ви користуєтеся допомогою партнера при розтяжці.

6. Зверніть увагу на дієту. Вживання м’яса, особливо ввечері, негативно позначається на еластичності м’язів і рухливості в суглобах більшості людей. Цей факт перевірений на практиці. Спробуйте відмовитися від м’ясного на вечерю. Зазвичай поліпшення, викликані зміною раціону, стають помітними через місяць-два.

Події

Театр-студія «Пігмаліон» презентував перформанс  «І знову серпень»

Театр-студія «Пігмаліон» презентував перформанс  «І знову серпень». Ми підготували новий перформанс за новелою запорізької письменниці Ганни Лупинос.

Театр-студія “Пігмаліон” в інтернаті зіграв інтеграційну виставу

Театр-студія "Пігмаліон" в інтернаті зіграв інтеграційну виставу. Ми знову повернулися до малечі загольноосвітньої санаторної школи-інтернату № 7.