Театр-студія “Пігмаліон” відзначив 100 років Незалежності Польщі

Театр-студія “Пігмаліон” відзначив 100 років Незалежності Польщі

Поділитись:

100 років Незалежності Польщі

Театр-студія «Пігмаліон» спільно з Польським національно-культурним товариством "Radość" відсвяткував 100 років Незалежності Польщі!
Для наших глядачів ми підготували насичену програму: розповіли про те, як Польща здобула свою Незалежність, познайомили з історією створення гімну "Марш Домбровського". Доречі, він написаний ще у 1797 році в Італії.  Автор слів пісні про  польських легіонів, котрі воювали на боці Франції під командуванням  Яна Хенрика Домбровського - Юзеф Вибіцький. А ось автор музики, в якій лунають мотиви народної мазурки — невідомий.

 

Потім разом із  гостями нашого заходу  ми занурилися у польську поезію.  Із  нею глядачів познайомили  наші співзасновники режисер Богдан Самойлов та PR-директор Анна Кулькова.

Також ми показали нашим гостям історичний документальний фільм  про цю важливу подію для поляків. А ще - влаштували книжкову виставку.
І,  звичайно, ми  заспівали гімн Польщі!

Дякуємо нашим гостям за теплу атмосферу: представникам ЗОЦ єменської культури "Альйаман", грецького товариства "Геліос", товариства татарської культури "Алтинай", співробітникам Обласного методичного центру та запорізькій поетесі Вікторія Сироватко.
А також висловлюємо подяку Палацу культури «Титан» за сприяння у проведенні заходу.

 

Цікавинки