Як Театр-студія «Пігмаліон» Різдво святкував

Як Театр-студія «Пігмаліон» Різдво святкував

Поділитись:

"Різдвяний вертеп" - перша вистава у 2019 році

Символічно, що першою нашою виставою у 2019 році стала – драма «Різдвяний вертеп». Так, це не помилка, не дивуйтеся... Наш «Різдвяний Вертеп» можна сміливо назвати саме драмою, в якій переплетені жарти, колядки з напругою та спражньою трагедією і врешті – покаранням, того, хто занапастив свою душу вчинивши зло.

 

Виставу «Різдвяний верпет» ми підготували спеціально до свята Різдва. Прем'єра відбулась у Центрі Національних культур "Сузір'я" ЗОУНБ.

У дійстві поєднали святкові колядки, різдвяні пісні та біблейську історію про народження Ісуса Христа.

За свої вчинки – потрібно відповідати…

Це, як ми вже казали, драматична вистава, в ній показана подія, до якої різні люди поставилися по-різному. Прості – зраділи, що народився спаситель та Божий син. Три царі-волхви побачили в ньому мудреця, та того, кого давно передрікали зорі. А от Цар Ірод побачив у новонародженому загрожу своєму трону... Тому і дії кожного персонажа різні. Хтось іде з колядками до сусідів прославляти дитя, хтось іде через пів світу, аби йому вклонитися... Хтось - зважуєтьсмя на кошмарні вчинки, які забезпечують йому дорогу прямісінько в Пекло... а забирати його до Потойбічногго світу, де править сам Диявол, приходять Чорт та Смерть….

Родзинки вистави

У спектаклі у виконанні наших акторів звучать різдвяні колядки та пісні про народження Христа.
Також у дійстві взяла участь Світлана Малюкова, артистка Академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії.
На показ були запрошені представники різних національно-культурних товариств Запоріжжя та області.

Цікавинки