Як Театр-студія «Пігмаліон» Різдво святкував

Перша вистава у 2019 році

Символічно, що першою нашою виставою у 2019 році стала – драма «Різдвяний вертеп». Так, це не помилка, не дивуйтеся… Наш «Різдвяний Вертеп» можена сміливо назвати саме драмою, в якій переплетені жарти, колядки з напругою та спражньою трагедією і врешті – покаранням, того, хто занапастив свою душу вчинивши зло.
Виставу «Різдвяний верпет» ми підготували спеціально до свята Різдва. У дійстві поєднали святкові колядки, різдвяні пісні та біблейську історію про народження Іісуса Христа.

За свої вчинки – потрібно відповідати…

Це, як ми вже казали, драматична вистава, в ній показана подія, до якої різні люди поставилися по-різному. Прості – зраділи, що народився спаситель та Божий син. Три царі-волхви побачили в ньому мудреця, та того, кого давно передрікали зорі. А от Цар Ірод побачив у новонародженому загрожу своєму трону… Тому і дії кожного персонажа різні. Хтось іде з колядками до сусідів прославляти дитя, хтось іде через пів світу, аби йому вклонитися… Хтось – зважуєтьсмя на кошмарні вчинки, які забезпечують йому дорогу прямісінько в Пекло… а забирати його до Потойбічногго світу, де править сам Диявол, приходять Чорт та Смерть….

Родзинки вистави

У спектаклі у виконанні наших акторів звучать різдвяні колядки та пісні про народження Христа.
Також у дійстві взяла участь Світлана Малюкова, артистка Академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії.
На показ були запрошені представники різних національно-культурних товариств Запоріжжя та області.

 

Цікавинки

Хореограф мюзиклів "Кішки" і "Привид опери» померла в 92 роки

У лікарні Прінсес Грейс в Лондоні померла Джилліан Лінн - британський хореограф-постановник мюзиклів "Кішки" і "Привид опери». Як повідомила BBC з посиланням на її чоловіка актора Пітера Ленда, Лінн померла у віці 92 років...