Театр-студія “Пігмаліон” завітав до вихованців інтернату № 7

Театр-студія “Пігмаліон” завітав до вихованців інтернату № 7

Поділитись:

"Хлопчик-Укропчик" у інтернаті №7

18 вересня 2019 року наш «Театр-студія «Пігмаліон» завітав до Запорізької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 7.
Для нас вже стало доброю традицією відвідувати інтернатні заклади, адже діти, які в них виховуються, потребують особливої уваги та спілкування з оточуючими.

До того ж учні інтернату знайомі з творчістю Олександра Виженка, а також із самим казкарем. При жітті письменник заходив до дітей у гості та розповідав їм свої казки і притчі. Його книжки також є в бібліотеці закладу.

 

Театральну виставу «Хлопчик-Укропчик» учні 4-8 класів інтернату № 7 бачили вперше

Діти дуже тепло зустрічали гостей. Малеча з цікавістю слідкувала за мандрівкою та пригодами Хлопчика-Укропчика, співпереживала Мелашці, яку полонив ведмідь Топтихан, сміялася з кумендних витівок незграбного вовка Хапка а також раділа кожній перемозі головного героя.

Після вистави діти задоволено вигукували слова вдячності та запрошували знову заходити у гості. А ми пообціцяли, що неодмінно повернемось. Адже для нас неймовірна радість виступати для малечі, дарувати їм добро, знайомити з казкою. Також діти залюбки фотографувалися та спілкувалися з артистами.

Цікавинки