Театр-студія “Пігмаліон” взяв участь у Міжнаціональному брейн-рингу

Театр-студія “Пігмаліон” взяв участь у Міжнаціональному брейн-рингу

Поділитись:

«Міжнаціональний брей-ринг». Перша гра Театру

26 квітня співзасновники Театру-студії «Пігмаліон» режисер Богдан Самойлов та PR-директорка Анна Кулькова взяли участь у «Міжнаціональному брейн-рингу».

Наші співзасновники грали у команді «Streichholzschächtelchen», яку представила німецька спільнота з ГО ЗМОН «Відродження». Саме з цією громадською організацією наразі наш Театр співпрацює над постановкою вистави «Брати Грімм». Доречі, її прем’єра запланована вже зовсім скоро. Тож, слідкуйте за нашими новинами. А поки повернемось до розповіді про гру.

Запекла боротьба

Окрім нашої команди у брей-рингу брали участь команда «Ва-банк» польської спільноти, команда «Урарту» вірменської спільноти та команда «Оse tov» єврейської спільноти.
Учасники презентували країни, які представляла їхня команда, а також відповідали на запитання про культуру, історію, традиції та звичаї різних країн.
Гра складалася з 4 раундів, по 10 запитань у кожному. В результаті у фінал вийшла німецька команда, до складу якої входили Богдан Самойлов та Анна Кулькова. Але в фіналі нас лише на одне питання обійшла польська команда «Ва-банк». Тож, команда з керівниками нашого театру посіла 2 місце у першому «Міжнаціональному брей-рингу». Гадаємо, це гідний результат.
Сама гра була дуже напруженою, непередбачуваною і, водночас, надзвичайно цікавою та пізнавальною. Іноді питання ставили нас у кут, а іноді ми злегкістю відповідали ще до того як був вичерпаний час на відповідь.

Також наша команда проявила себе як найбільш дружня і весела. Ми бурно реагували на кожну правильну відповідь та сміялися, вигадуючи, здавалось би, якісь чудернацькі відповіді... які, зрештою, виявлялися правильними...

Відзнака

Відзначились учасники німецької команди ще й своєю назвою - «Streichholzschächtelchen». ЇЇ не могли вимовити навіть судді. Хоча, якщо перекласти її, - то це довге слово означатиме просто «коробку сірників».

За друге місце німецька команда з нашими засновниками у складі отримала диплом та путіник по Запорізькій області. Тепер по ньому можна вибирати найцікавіші місця для наших театральних гастролей....

«Міжнаціональний брей-ринг» став гарною нагодою дізнатися більше про інші країни, познайомитися з представниками різних національно-культурних товариств та незабутньо провести час. Якщо, наступного року «Театр-студію «Пігмаліон» запросять вже на другу таку гру, - ми вже будемо знати на що чекати і будемо готові допомогти нашій команді отримати перемогу.

 

Цікавинки