Театр-студія “Пігмаліон” зняв промо відео перформансів

Театр-студія “Пігмаліон” зняв промо відео перформансів

Поділитись:

Промо відео перформансів на узбережжі Азовського моря

Літо –це, зазвичай, пора відпочинку,  відпусток і поїздок на море. Але не тільки…
Наш «Театр-студія «Пігмаліон» вирішив поєднати свою творчу діяльність з відпочинком.
Акторський склад вирушив у село Стрілкове Генического району Херсонської області. На узбережжі Азовського моря ми проводили промо фотосесію та зйомки відео одразу для двох перформансів: «Тримай мене за руку» та «Відпущення».
Одна з частин перформансу «Тримай мене за руку» розповідає саме про море. Душа головної героїні бачить море у свої мареннях. Морські хвилі ваблять її своїм спокоєм та силою.
Ми прийшли на пляж напереодні закату. Нас надихало прохолодне море, яке ласкаво торкалося піску та мушель. Незабутня атмосфера морського узбережжя допомогла нам створити чудові кадри та відео, які увійдуть потім до перформансу «Тримай мене за руку» та проморолику цієї вистави.
А вже наступного дня актори «Театру-студія «Пігмаліон» прокинулись на світанку. Заради зйомок відео для перформансу «Відпущення» нам потрібно було побачити, як над пустим пляжем сходить сонце, як морські хвилі накочуються на берег. Неймовірна атмосфера ранкового моря надихнула нас, допомогла створити чудову атмосферу і втілити у життя все задумане.
Поодинокі свідки нашої театральної творчості були здивовані, як ніколи. Не завжди побачиш на узбережжі моря дівчину у військовій формі, в якої перебитнований скривавлений живіт. А тим більше, - персонажа в чорному та з вибіленим обличчям, який нагадує Смерть.
Також фотосесію для перформансу «Відпущення» ми влаштували на берегу Дніпра у Запоріжжі. Нашим знімальним майданчиком став Центральний пляж.
Відзняті у двох локаціях відеокадри та світлинии також увійдуть до майбутнього перформенсу і проморолику «Відпущення».

Цікавинки