Прем’єра вистави “Хлопчик-Укропчик” за оповіданням письменника Олександра Виженка

Як все починалось...

29 вересня нарешті відбулась подія, до якої Театр-студія “Пігмаліон” готувався  майже чотири місяці. Раніше, ми познайомились з казкарем Олександром Виженко, який мав у своєму творчому доробку казку «Хлопчик-Укропчик»  і збирався видати книжку. Він запропонував нам за мотивами свого твору поставити виставу. Коли творчій колектив Театру ознайомився з казкою,  ми одразу  захопилися історією маленького хлопчика, який заради своєї родини стає справжнім героєм! У казці ми побачили  різніх колоритних персонажів, які могли б зацікавити глядачів, змусити їм співпереживати чи навпаки, –  боятися.  А відтак, – викликати у публіки емоції, спонукати їх думати та роботи власні висновки. Вирішили – вистава буде. Спочатку написали сценарій за мотивами казки, потім розподіливши ролі, -почали репетирувати. Паралельно з цим – шукати матеріали для декорацій та реквізиту, виготовляти їх і шити костюми.  Це стало можливим завдяки проекту «Ми – це місто», який надав грант на витрати пов’язані з виставою та книжкою. І от після  плідних місяців репетицій, підготовки декорацій, костюмів та роботи над образами, нарешті,  перед маленькими запоріжцями та їхніми батьками постали  мужній Хлопчик-Укропчик, тендітна Мелашка, Злий Топтихан та інші персонажі казки.

Нарешті - вистава!

Спектакль відбувся на сцені Запорізького обласного центру молоді. Його відвідало більше 150 запоріжців разом з малечею. Коли ми зі сцени побачили дитячі очі, наповнені радості та хвилювання,  зрозуміли, – всі ці місяці пройшли не даремно.  Наша вистава –  сподобалась маленьким глядачам. В цьому ми змогли пересвідчитись після спектаклю, коли дітлахи  зі своїми батьками підходили до акторів, аби поспілкуватися з персонажами казки, які найбільше їх вразили.  Також малеча мала нагоду поспілкуватися і з самим автором казки – Олександром Виженко. Побували на прем’єрі і представники ЗМІ.

Прем’єра вистави, сюжет на телеканалі "Z":

Посилання:

Режисер Богдан Самойлов на Телеканалі "Z" у програмі "Акценти"

Посилання:

 

Цікавинки

Хореограф мюзиклів "Кішки" і "Привид опери» померла в 92 роки

У лікарні Прінсес Грейс в Лондоні померла Джилліан Лінн - британський хореограф-постановник мюзиклів "Кішки" і "Привид опери». Як повідомила BBC з посиланням на її чоловіка актора Пітера Ленда, Лінн померла у віці 92 років...