Творчий шлях з «Хлопчиком-Укропчиком», стаття в газеті "Запорізька січ"

Творчий шлях з «Хлопчиком-Укропчиком»

Після прем’єри нашої вистави «Хлопчик-Укропчик» минув майже місяць, а ми продовжуємо репетирувати, виступати та розповідати про спектакль у засобах масової інформацї. Цього разу наш режисер Богдан Самойлов розповів журналістам про діяльність нашого театру, роботу над виставою «Хлопчик-Укропчик» та про творчі плани нашого колективу.

«Ця казка вчить дітей бути мужніми!»

Уривок з цього інтер’ю:

– Наш головний герой – Хлопчик-Укропчик, який народився при чарівних обставинах. Його матінка – тендітна українська дівчина. А батько – земна сила, бо народився він зі сліз дівчини та зернинки укропу, який вона в той момент саджала в городі. Спочатку Хлопчик-Укропчик не підозрює, що з його матінкою трапилось лихо – її вкрав ведмідь Топтихан. Коли він про це дізнається, то вирішує її рятувати. У мандрівці в пошуках матінки йому допомагає горобчик, вони зустрічаються з іншими персонажами, які по-своєму допомагають їм, а також борються з негативними персонажами. Під час вистави відбувається становлення героя. З маленького сором’язливого хлопчика він перетворюється на впевненого у власних силах героя. І врешті-решт – перемагає.

(Богдан Самойлов, засновник та режисер Театру-студії «Пігмаліон»)

Цікавинки

Хореограф мюзиклів "Кішки" і "Привид опери» померла в 92 роки

У лікарні Прінсес Грейс в Лондоні померла Джилліан Лінн - британський хореограф-постановник мюзиклів "Кішки" і "Привид опери». Як повідомила BBC з посиланням на її чоловіка актора Пітера Ленда, Лінн померла у віці 92 років...