Пригоди Хлопчика-Укропчика на фестивалі “Запорізька книжкова толока”

Пригоди Хлопчика-Укропчика на фестивалі “Запорізька книжкова толока”

Поділитись:

"Театр-студія "Пігмаліон" на потужному книжковому фестивалі

29 жовтня 2017 року  на наш Театр чекав своєрідний іспит. Ми мали нагоду презентувати нашу нову  виставу  "Хлопчик-Укропчик" на Літературно-мистецькому фестивалі «Запорізька книжкова толока», а також на  фестивалі дитячої літератури та творчості «Книголісся».Дуже раді, що нам випала нагода брати участь у  одному з найпотужніших книжкових фестивалів України.  Це був наш перший виступ на заході такого рівня.

 

 

Пригоди Хлопчика-Укропчика на фестивалі "Запорізька книжкова толока"

Готувалися до виступу серйозно, провели додаткові репетиції. Але хвилювання не полишало нас до самого моменту виходу на імпровізовану сцену.  Коли ж виступ розпочався  – про хвилювання актори забули. Залишилось лише бажання розповісти про становлення нашого героя та подарувати дітям справжню казку. Адже на спектакль прийшли наймолодші відвідувачі фестивалю – малеча від трьох років разом з батьками.  Ми відчували перед дітлахами велику відповідальність, адже вони  як ніхто вірять у чудеса та переймаються долею персонажів. Під час виступу  ми грали на повну, аби  малеча не просто розважилась, але й повірила у  сили добра та відвагу головних героїв.

Всього під час Запорізької Книжкової толоки нашу виставу побачили майже 100 глядачів, більшість – це діти. Сподіваємось, після спектаклю у серцях маленькі глядачів з’явилося місце і для Хлопчика-Укропчика та інших персонажів казки.

Проект реалізований в рамках Соціальної програми "Ми - це місто" та за підтримки Центру мистецтв "Арт-Простір".

Цікавинки