Пригоди Хлопчика-Укропчика на фестивалі "Запорізька книжкова толока"

Виступ на одному з найпотужніших фестивалів України

29 жовтня 2017 року  на наш Театр чекав своєрідний іспит. Виступ на одному з найпотужніших фестивалів України. Ми мали нагоду презентувати нашу виставу  на Літературно-мистецькому фестивалі «Запорізька книжкова толока» і фестивалі дитячої літератури та творчості «Книголісся».  Це був наш перший виступ на заході такого рівня.

Готувалися до виступу серьозно, провели додаткові репетиції. Але хвилювання не полишало нас до самого моменту виходу на імпровізовану сцену.  Коли ж виступ розпочався  – про хвилювання актори забули. Залишилось лише бажання розповісти про становлення нашого героя та подарувати дітям справжню казку. Адже на спектакль прийшли наймолодші відвідувачі фестивалю – малеча від трьох років разом з батьками.  Ми відчували перед дітлахами велику відповідальність, адже вони  як ніхто вірять у чудеса та переймаються долею персонажів. Під час виступу  ми грали на повну, аби  малеча не просто розважилась, але й повірила у  сили добра та відвагу головних героїв.

Всього під час Запорізької Книжкової толоки нашу виставу побачили майже 100 глядачів, більшість – це діти. Сподіваємось, після спектаклю у серцях маленькі глядачів з’явилося місце і для Хлопчика-Укропчика та інших персонажів казки.

Проект реалізований в рамках Соціальної програми “Ми – це місто” та за підтримки Центру мистецтв “Арт-Простір”.

 

Цікавинки

Хореограф мюзиклів "Кішки" і "Привид опери» померла в 92 роки

У лікарні Прінсес Грейс в Лондоні померла Джилліан Лінн - британський хореограф-постановник мюзиклів "Кішки" і "Привид опери». Як повідомила BBC з посиланням на її чоловіка актора Пітера Ленда, Лінн померла у віці 92 років...