Театр-студія "Пігмаліон" зустрів перший день зими на сцені...

Одразу три вистави

1 грудня ми познайомили малечу зі школи № 100 з персонажами казки Олександра Виженка “Хлопчик-Укропчик”. Зіграли одразу три вистави для учнів 1-4 класів. Нещодавно ми грали дві вистави підряд, а от три – поки це перший подібний досвід для нас.
З самого ранку актори театру приїхали у школу, підготувалися та почали дарувати дітям казку. Між кожною виставою робили короткі перерви в 10-15 хвилин. Їх вистачало для того аби сфотографуватися з малечею, котра щойно переглянула виставу, подарувати їм книжки. А потім – дати змогу новим глядачам зайняти свої місця у залі. Ми ж в цей момент могли перепочити, налаштуватися на наступний показ і підготувати декорації та реквізит.

Вдячні глядачі

Усі дітлахи, котрі переглянули вистави,  реагували на кожне наше слово. Вони співпереживали разом з Господинею та Господарем, коли Топтихан вкрав їхню донечку Мелашку і кізоньку Заміру. Були здивовані, коли з насінини кропу  з’явився Хлопчик- Укропчик. А потім підтримували  героїв під час їхньо подорожі… Коли ж на Хлопчика-Укропчика та Чубрика напав вовк Хапок, малеча  намагалась підказати героям, як його подолати.  Діти неабияк раділи перемозі героїв над  Топтиханом  та їхньому поверненню додому.  Також   після кожної  вистави малеча могла поспілкуватися з  автором казки Олександром Виженко.
Проект реалізований в рамках “Соціальної програми “Ми – це місто” та за підтримку Центру мистецтв “Арт-простір”.

 

Цікавинки

Хореограф мюзиклів "Кішки" і "Привид опери» померла в 92 роки

У лікарні Прінсес Грейс в Лондоні померла Джилліан Лінн - британський хореограф-постановник мюзиклів "Кішки" і "Привид опери». Як повідомила BBC з посиланням на її чоловіка актора Пітера Ленда, Лінн померла у віці 92 років...