В перший день зими Театр-студія “Пігмаліон” показав одразу три вистави

В перший день зими Театр-студія “Пігмаліон” показав одразу три вистави

Поділитись:

Театр-студія "Пігмаліон" зустрів перший день зими на сцені

1 грудня ми познайомили малечу зі школи № 100 із персонажами казки Олександра Виженка "Хлопчик-Укропчик". Зіграли одразу три вистави для учнів 1-4 класів. Нещодавно ми грали дві вистави підряд, а от три, поки, -  це перший подібний досвід для нас.

 

З самого ранку актори театру приїхали у школу, підготувалися та почали дарувати дітям казку. Між кожною виставою робили короткі перерви в 10-15 хвилин. Їх вистачало для того, аби сфотографуватися з малечею, котра щойно переглянула виставу і  подарувати їм книжки. А потім - дати змогу новим глядачам зайняти свої місця у залі. Ми ж в цей момент могли відпочити, налаштуватися на наступний показ і підготувати декорації та реквізит.

 

 

Вдячні глядачі

Усі дітлахи, котрі переглянули вистави,  реагували на кожне наше слово. Вони співпереживали разом з Господинею та Господарем, коли Топтихан вкрав їхню донечку Мелашку і кізоньку Заміру. Були здивовані, коли з насінини укропу  з'явився Хлопчик- Укропчик. А потім підтримували  героїв під час їхньо подорожі... Коли  на Хлопчика-Укропчика та Чубрика напав вовк Хапок, малеча  намагалась підказати героям, як його подолати.  Діти неабияк раділи перемозі героїв над  Топтиханом  та їхньому поверненню додому.  Також   після кожної  вистави малеча могла поспілкуватися з  автором казки Олександром Виженко.

Проект реалізований в рамках "Соціальної програми "Ми - це місто" та за підтримку Центру мистецтв "Арт-простір".

 

Цікавинки