«Театр-студія «Пігмаліон» долучився до акції «Друзі серця»

«Театр-студія «Пігмаліон» долучився до акції «Друзі серця»

Поділитись:

Друзі серця

30 вересня 2019 року Театр-студія «Пігмаліон» долучився до благодійної акції «Друзі серця», організованої виданням «Індустріальне Запоріжжя. Панорама» при співпраці з дитячою музичною школою № 5.

Разом з організаторами акції ми поїхали в дитячий будинок-інтернат для хлопчиків з порушеннями розумового розвитку, аби подарувати їм казку.

Діти  були у захваті

Для  вихованців інтернату ми підготували чудовий подарунок – знайомство з героями казки «Хлопчик-Укропчик» за мотивами казки Олександра Виженка.

Діти уважно слідкували за пригодами героя казки, переживали, коли він боровся з негативними персонажами та раділи його перемогам. Після вистави діти підходили до акторів, стискали нам руки та дякували за казку. Це було неймовірно. Ми щасливі, що історія Хлопчика-Укропчика запала в їхні душі, зворушила їх та подарувала радість.

Подарувати віру в себе та увагу

— Зміцнити дух і віру у себе та у свої сили — це те, що необхідно мешканцям інтернату для хлопчиків з порушенням розумового розвитку. А ще — відкрити свої добрі серця та ділитись щирими емоціями. Наш «Театр-студія «Пігмаліон» залюбки приєднався до цієї світлої акції, головна мета якої — допомогати. «Хлопчик-Укропчик» це казка відомого всім дітлахам письменника Олександра Виженка, який помер від тяжкої хвороби. Але його світлий дух разом з акторами театру допомогав хлопчикам з інтернату повірити у себе, знайти в собі сили, як це робив на сцені головний герой казки «Хлопчик-Укропчик», а найголовніше — не відчувати себе самотніми, — зазначає  директор та режисер «Театру-студії «Пігмаліон» Богдан Самойлов.

 Враження глядачів

Директор дитячого будинку-інтернату Олена Скорикова зазначила, що для вихованців зустріч з учасниками акції «Друзі Серця»  дуже цінна.

- Це не просто акція, - до нас приїхали наші друзі. Для нас це – дуже важливо. Діти отримують позитивні емоції, спілкуються з людьми, а найголовніше, що це – соціалізація. Нашим хлопцям дуже сподобалась вистава «Хлопчик-Укропчик» Театру-студії «Пігмаліон». Вони залишили задоволеними, посміхалися та показували клас, - розповідає Олена Скорикова.

Діти довго не хотіли нас відпускати, їхні посмішки гріли нам серце, ми пообіцяли повернутися. І ще зробили спільне фото з вихованцями інтернату, яке буде нам нагадувати про цю приємну подію.

Цікавинки