Театр-студія “Пігмаліон” в інтернаті зіграв інтеграційну виставу

Театр-студія “Пігмаліон” в інтернаті зіграв інтеграційну виставу

Поділитись:

 Діти з інтернату стали частиною казки

 Як і обіцями, майже  через місяць  з нашого останнього виступу, ми знову повернулися до малечі загольноосвітньої санаторної школи-інтернату № 7. Але тепер ми привезли щось зовсім особливе.

 Інтеграційна вистава

«Хлопчик-Укропчик» отримав новий формат. Ми  показали учням інтернату, які ще не були знайомі з Хлопчиком-Укропчиком, не звичайну виставу, а інтеграційну. В ній діти самі стали частиною казки. Разом з Хлопчиком-Укропчиком та його побратимом Горобчиком Чубриком вони відправились у мандрівку, аби визволити матусю хлопчика Мелашку, яку вкрав ведмідь Топтихан. Аби допомогти головному герою під час його мандрівки діти пройшли квест, шукали підказки, розгадували загадки, танцювали, співали пісні. Казка вийшла веселею та неповторною.

Творчість у кожній дитині

Таки формат вистави дав змогу кожній дитині відчути себе частиною казки, мужнім героєм, стати єдиною командою зі своїми однолітками, проявити кмітливість, вигадливість, творчі здібності, спробувати себе у ролі актора.

Звичайно, ми також розповіли дітям про чудову людину та казкаря Олександра Виженка, який написав казку «Хлопчик-Укропчик». Після вистави діти фотографувалися та спілкувалися з акторами. А ті хто ще не читав казку, пообіцяли, що прочитають її.

Раді, що нам вдалося запалити серця наших глядачів з інтернату, зацівати їх книжкою «Хлопчик-Укропчик» і творчістю Олександра Виженка та подарувати їм незабутні враження від театральної співтворчості.

 

Цікавинки