НАШ РЕПЕРТУАР

"Тримай мене за руку"

(Драма)
Театральний перформенс за твором Анни Кулькової (Повітряної А). Це есе увійшло до двотомної «Антології творів письменників запорізьких літоб'єднань», яка була видана у 2019 році до 80-річчя Запорізької області. ...Читати далі

"Різдвяний вертеп"

(Драма)
У дійстві поєднані святкові колядки, різдвяні пісні та біблейська історія про народження Іісуса Христа. ...Читати далі

"Брати Грімм"

(Драма)
Співпраця з "Widergeburg"
Вистава німецькою мовою. У виставі крізь призму германського фольклору показане життя та доля братів Грімм. ...Читати далі

ГРАНТОВИЙ ПРОЕКТ

"Сон Шевченка"

(Драма. 16+)
Постановка двомовної вистави (українська та польська) за мотивами фільма Володимира Денисенка "Сон". ...Читати далі

ГРАНТОВИЙ ПРОЕКТ

"Хлопчик-Укропчик"

(Казка. 5+)
Постановка дитячої казки запорізького автора Олександра Виженка. ...Читати далі

ГРАНТОВИЙ ПРОЕКТ

Ставимо вистави за літературними творами українських письменників та різних народів світу, сучасних митців та власними сценаріями. Наші спектаклі розраховані на глядачів різного віку (дитячі, молодіжні та дорослі).

Наш театр співпрацює з письменниками, музикантами, хореографами, громадськими організаціями, закладами культури, національно-культурними товариствами. Разом ми робимо все, аби перенести глядача в той чи інший світ літературного твору та найповніше передати задум постановки.

Більша частина наших спектаклів поставлена у жанрі драми. У кожен спектакль ми вносимо своє бачення, намагаємось не тільки показати людям літературний твір, а й розкити особистість автора та особливості його творчого методу. Ми намагаємось дати публіці можливість на деякий час перенестися у минуле чи майбутнє, стати героями казки, або побачити на власні очі «живих» класиків чи замислитись над філософськими питаннями буття. На сцені герої наших вистав борються зі злом, закохуються, шукають сенс життя, мріють, сумніваються, переживають трагічні розтавання та впевнено йдуть до своєї мети.

Над постановкою сценічної пластики та елементів танців у виставах працює хореограф. А передати необхідну атмосферу кожного твору нам допомагають звукорежисер та музиканти. Адже у кожній виставі звучить фольклорна та класична музика у «живому виконанні» або в запису. Також ми використовуємо сучасні методи звукових ефектів та аранжування музики.

Декорації та реквізит ми створємо власноруч для кожної постановки. Наш театр мобільний, – мінімум декорацій та реквізиту – вся увага акторській грі. Тому ми легко можемо виступати не тільки на великих театральних сценах, а і в навчальних закладах, бібліотеках, книгарнях, музеях та на відкритих майданчиках.