Вистава «Хлопчик-Укропчик»

Театр студія Пігмаліон. Хлопчик-Укропчик (О.Виженко)

«Хлопчик-Укропчик» – це вистава про героїчні пригоди нового національного героя. Вистава поставлена за твором запорізького письменника та казкаря Олександра Виженка.
Прем’єра спектакля відбулась 29 вересня 2017 року у Обласному центрі молоді.
Також вистава була показана на Літературно-мистецькому фестивалі «Запорізька книжкова толока» і фестивалі дитячої літератури та творчості «Книголісся», у Запорізькому обласному художньому музеї, Книгарні «Є», у гімназії № 2 та Загально-освітній школі №100. Загалом відбулося 10 показів спектаклю. Його побачила тисяча маленьких запоріжців різного віку, а також їхні батьки. Після вистави у подарунок діти отримали примірники однойменної книжки, аби разом зі своїми батьками ще раз пережити неймовірні пригоди сміливця Укропчика та його побратима його побратима Чубрика.

Проект реалізований у співпраці з авторм Олександром Виженко в рамках Соціальної програми “Ми – це місто” та за підтримки Центру мистецтв “Арт-Простір”.

Покази вистав висвітлювали засоби масової інформації: Телеканал «Z», Телеканал ТВ-5, Телеканал «Суспільне UA», «UA: Українське радіо Запоріжжя», газета «Запорізька Січ».

ЗМІ про "Хлопчик-Укропчик"