Вистава «Різдвяний вертеп»

Театр студія Пігмаліон. Вистава Різдвяний вертеп

Вистава «Різдвяний верпет» підготовлена спеціально до свята Різдва. У дійстві поєднані святкові колядки, різдвяні пісні та біблейська історія про народження Іісуса Христа.
Це драматична вистава, в якій показана подія, до якої різні люди поставилися по різному. Прості – раділи, що народився спаситель та Божий син, три царі-волхви побачили в ньому мудреця, то того, кого давно передрікали зорі, а от Цар Ірод побачив у новонародженому загрожу своєму трону. Тому і дії кожного персонажа різні. Хтось іде з колядками до сусідів прославляти дитя, хтось іде через пів світу, аби йому вклонитися… А хтось зважуєтьсмя на кошмарні вчинки, які забезпечують йому дорогу прямісінько в Пекло…

Прем’єра вистави відбулась 5 січня 2019 року у Центрі національних культур Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

У спектаклі також взяла участь Світлана Малюкова, артистка Академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії.

На показ були запрошені представники різних національно-культурних товариств Запоріжжя та області.

 

Як Театр-студія «Пігмаліон» Різдво святкував

Як Театр-студія «Пігмаліон» Різдво святкував. Напередодні свята ми показали прем'єру драми "Різдвяний вертеп" у Центрі Національних культур "Сузір'я" ЗОУНБ.