Вистава «Сон Шевченка»

Драматична вистава «Сон Шевченка» підготовлена Театром-студією «Пігмаліон» до 175-річчя перебування Великого Кобзаря на острові Хортиця. Спектакль створений на основі фільму Володимира Денисенка «Сон» та власного сценарію. У ньому показані мало відомі факти з життя Шевченка. А сам Шевченко виступає не тільки як борець за волю, а й як зляканий хлопчик, мрійливий та закоханий юнак, натхненний художник та людина, яка не поступається своїми принципами. Вистава двомовна: герої говорять українською та польською. Під час вистави також звучали вірші Тараса Шевченка та пісні на його поезії.

Також у спектаклі взяла участь Наталя Горб, артистка ансамблю бандуристів “Божена” Запорізької обласної філармонії.
Прем’єра відбулась 16 червня 2018 року. Спектакль був показаний у Центрі Національних культур «Сузір’я» та Запорізькому обласному художньому музеї.
Виставу висвітлювали засоби масової інформації: Телеканал «Z», Телеканал ТВ-5, Телеканал «Суспільне UA», «UA: Українське радіо Запоріжжя».

ЗМІ про "Сон Шевченка"

 

Новини про "Сон Шевченка"

Театр-студія “Пігмаліон” показав “Сон Шевченка”

Театр-студія "Пігмаліон" показав "Сон Шевченка". 175 років тому Тарас Шевченко ступав Запорізькою землею. До цієї дати ми створили двомовну виставу